Vinyasa joga 50h

Opis kursu:

Płynne połączenie ruchu z oddechem jest fundamentem praktyki Vinyasy Jogi. To narzędzie, które pozwala czerpać korzyści z praktyki. Planowanie swojej własnej praktyki czy układanie jej na potrzeby prowadzonych zajęć może niekiedy wydawać się skomplikowane ale wcale nie musi takim być, gdy dowiesz się na co zwracać uwagę i w oparciu o co budować praktykę.

Kurs będzie się składał z części teoretycznej podczas której uczestnicy otrzymają maksymalną ilość wiedzy jak sekwencjonować czyli przeprowadzić dobrze zajęcia, oraz z części praktycznej podczas której będą mieli okazję sami taką praktykę przygotować i przećwiczyć na grupie.

Dla kogo jest kurs?

dla nauczycieli jogi, którzy chcą poszerzyć wiedzę z zakresu sekwencjonowania, rozwinąć swój warsztat nauczycielski o elementy budowania własnych sekwencji, które można wykorzystać podczas prowadzenia zajęć.

Narzędzia, korzyści:

  • w jaki sposób układać zajęcia
  • na co zwracać uwagę gdy zajęcia już się rozpoczną

Struktura kursu:

Czas trwania kursu – 50 h

Ilość zjazdów: trzy zjazdy weekendowe – stacjonarnie

Sobota i niedziela po około 8h

  • 5-6 listopada 2022
  • 19-20 listopada 2022
  • 10-11 grudnia 2022

 

Koszt
3000zł

Zaliczka płatna przy zapisie: 1000zł.

Zgłoszenia prosimy kierować je mailowo: info@yogaacademy.pl, telefonicznie – na numer 505 904 825 lub bezpośrednio w szkole Yoga Academy, przy ul. Święty Marcin 31/1A (Poznań).

Uwaga: zaliczka jest gwarancją rezerwacji miejsca i jako taka nie podlega zwrotowi.

Osoba prowadząca:

Izabela Rzysko 

W 2018 roku ukończyłam kurs nauczycielski Ashtanga Vinyasa Yoga RYS 200 Yoga Alliance z Basią Lipską. W 2022 ukończyłam 300 RYT Yoga Aliance w Yoga Academy w Poznaniu. Po wielu latach ciężkiej pracy 1 listopada 2021 roku ukończyłam kurs nauczycielski Vinyasa Krama u Agnieszki i Macieja Wielobobów (350h). Chcąc ugruntować swoją wiedzę wzięłam udział w kursie online Wprowadzenie do medytacji i Wprowadzenie do medytacji u Macieja Wieloboba. Ukończyłam szkolenie dla instruktorów jogi “Fizjoterapeutyczne aspekty jogi. Metodyka nauczania asan” u Mateusza Stańczaka. W czerwcu 2016 roku ukończyłam Ashtanga Yoga Teachers Training z Manju P. Joisem w Berlinie. W 2019 roku ukończyłam 8-tygodniowy kurs MBSR (Mindfulnes Based Stress Reduction) redukcji stresu na bazie uważności w Poznaniu pod okiem Agnieszki Pawłowskiej.